ריהוט ואבזור לבית - מעצבים את הבית מחדש
טרנדים בעיצוב השירותים והמקלחת

מהם השינויים והחידושים שמזמנת לנו שנת 2017 והאם הם מתאימים בשוק הישראלי? סיקור עולמי

עבור רבים חדרי השירותים והמקלחת הם החדרים החשובים בבית, בין אם הם מחוברים יחדיו או מחולקים. אין ספק כי עיצובם ואבזורם דורש מחשבה יתרה גם לטווח הארוך מכיוון שהם חלק ממערכת קבועה שאינה מותאמת לשינויים מרחיקי לכת, הכוונה היא למערכת האינסטלציה הביתית.

אם אתם עומדים בפני שיפוץ דירה ו/או בניית בית חדש אתם כדאי לא רק להתחשב במה שאתם רוצים אלא במה שעדכני וטרנדי כיום בשוק, בבוא העת כשתרצו למכור את הנכס, האביזרים בו ובמיוחד אלו שבשירותים ובמקלחת יוכלו לעשות את השינוי. כי ברז טוש ואסלה לבנה יש אצל כולם ואין בזה שום דבר מיוחד.

שירותים וחידושים

  • המצאה שהגיעה מעולם העיצוב והבנייה הציבורית, צובר תאוצה ונדמה כי בשנה הקרובה נוכל לראות אותו יותר ויותר בבנייה פרטית. מדובר באסלות בעלות הדחה אוטומטית המופעלות באמצעות חיישני קרבה ומשקל
  • חיטוי וניקוי האסלה עם מכשירים ייעודיים המותקנים בתוך הניאגרה ובעצם משתמשים במי האסלה גם להדחה, לחיטוי ולהפעלת המכשיר.
  • אמנם לא חידוש אבל בהחלט גימיק מעולה לחדרי ילדים (וגם עבור בעלים לא ממושמעים). פסי חירום זוהרים בחושך להדבקה על דפנות האסלה הפנימיות, את היתרונות, אין צורך לפרט.

מקלחת, אמבטיות ועיצוב

  • בתחום המקלחות שנת 2017 היא השנה בה נראה יותר ויותר חדרי אמבטיה המתפקדים גם כסאונות יבשות ולא עוד מקלחונים משעממים גדולים ככל שיהיו. בנוסף נוכל לראות גם תוספות של ספיקרים עמידים ואורות משתנים בהתאם לטמפרטורת המים.
  • חזרתה של האמבטיה, אבל לא סתם אמבטיה אלא כזו שאיננה יצוקה ברצפה אלא עומדת בפני עצמה, גם פריט עיצובי אך גם כלי סניטרי בבית.

מוצרים שעשויים לעניין אתכם