ריהוט ואבזור לבית - מעצבים את הבית מחדש

עיצוב ובניה של בתי יוקרה

בתי יוקרה

כשאנו מעצבים את הבית בסגנון יוקרתי חשוב שיהיה לנו טעם ייחודי ומעניין, כאשנו בוחרים את הפריטים של הבית צריך לבחור בכאלו שלא נראו כמותם בכל בית.

סגנון וטעם מיוחד ומעניין עשוי להשאיר מקום רחב לדמיון ובו זמנית לתת אמירה יחודית של הבית. אך חשוב לעשות זאת מבלי להכביד על עיני המתבונן ולא ליצור עומס - צריך לשמור על האיזון שלא יווצר עומס ומבלי שתווצר בו תחושה של ריקנות שלאחר ההתבוננות.

העיצוב של הבית צריך להיות עדין ומחושב היטב גם בעיצובו החיצוני של הבית וגם בעיצובו הפנימי, כך שלכל דבר בעיצוב הבית תהיה אמירה יחודית וחד משמעית - ושום דבר אינו קיים שם סתם כך ללא שום פונקציונלית.
יש שיראו בסגנון עיצוב שכזה כיצירת אמנות, כמקום מצוין לאירוח ולשיח בינאישי.

מאיפה נעשת שאיבת ההשראה לעיצוב הבית?

ההשראה לסגנון העיצובי של בתי היוקרה נעשת מסגנון העיצוב של הקווים המודרניים, המטאליים ושל שילובי הזכוכית והמתכת. אם זאת בתי יוקרה רבים בימינו נוטים "לגלוש" ולקחת השראה גם מסגנון הוינטאג' של שנות ה-40 וה-50, סגנון אשר בד"כ מאופיין ומציג יצירות אמניות, ריהוט מעץ מלא, וילונות ואריחים מהמאה הקודמת.

עיצוב פנים של בתי יוקרה

עיצוב פנים של בתי יוקרה

מעצב פנים מקצועי אשר התמחותו היא בעיצוב בתים יוקרתיים ידע בודאות להבחן היטב את צרכי של הלקוח וטעמו האישי. שימוש בקטלוגים של עיצוב פנים ואדריכלות ושימוש ברעיונות עיצוב ממבנים קיימים ברוב המקרים היו מוקד השראה העיקרי והמועדף על אנשים רבים ובעיקר על מעצבים, אך ישנם עוד מקורות השראה נוספים שעשויים לתרום לרעיון עיצובי נהדר במוחו של המעצב.

כמה עשוי לעלות לכם עיצוב שכזה?

אין באמת תשובה לשאלה, המחיר עלול להשתנות מעיצוב של בית אחד לבית אחר, וכמובן שהמחיר משתנה בבחירת האדריכל או המעצב. עוד פרמטר שמשנה את המחיר הוא צרכי הבית - לכל בית צרכים משלו וכל בעל בית דרישות אחרות ורעיונות שונים.

בכל פרויקט שכזה יש כמה מאפיינים עיקריים שמשנים את העלות הסופית:
1) עלות העיצוב - זו עבודתם המרכזית של המעצב והאדריכל שמציעים, מארגנים ומתכניים את הרעיונות העיצוביים של הבית
2) עלות השיפוץ והבניה
3) עלות הפריטים והחומרים - כל הציוד הנדרש להרכבה ותצוגה בבית
4) הום סטיילינג

מוצרים שעשויים לעניין אותך